Klub Szachowy Biała Królowa w Pruszczu Gdańskim
działa przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w
Pruszczu Gdańskim.

News

IV Turniej Szachowy o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej 19.03.2016r

Turniej, który odbywa się tradycyjnie w Gdańsku zgromadził liczne grono młodych szachistów. Nie mogło zabraknąć szachistów z Naszego klubu. Skład klubowy wyglądał następująco: Grupa 1000, Stanisław Narwojsz. Grupa 1100-1250, Alicja Zacharzewska, Beata Pniewska, Sebastaian Noga. Grupa 1400, Jakub Pozorski. Grupa 1600-1700, Jan Kamiński. Występ w owym turnieju przyniósł nowe zdobycze w postaci podwyższonych kategorii oraz kolejnego szachowego doświadczenia. Brylowali najmłodsi zawodnicy. Beata Pniewska zajęła II miejsce w swojej kategorii, zdobywając IV kategorie szachową. Po dłuższej przerwie w występach "zameldował" się Sebastian Noga, który również zawitał do Naszego klubu z medalem i podwyższoną kategorią. Grający coraz lepiej i odważniej, młodziutki, Stanisław Narwojsz zdobywając 3,5pkt uzyskał V kategorię szachową. Brawo.

                                                                                                    z szachowym pozdrowieniem Tomasz Hajduk
Designed by: business site hosting dot-IN reseller Valid XHTML and CSS.   Changed & hosted by 3AP